Home
Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ

logo

Ви знаходитеся на сайті вищого навчального закладу ІІІ рівня державної акредитації, створеного 1996 року.  Наша мета – подати важливу інформацію про діяльність нашого закладу, який за ініціативи й підтримки громадських організацій був заснований благодійним фондом. Наш інститут був створений у такому місці, де раніше не було традицій діяльності вищих навчальних закладів, однак існувала гостра потреба в цьому. На сьогодні інститут став центром духовного, культурного та наукового життя. Заклад пропонує значний перелік спеціальностей, що в далекій перспективі визначає його провідну роль в інтелектуальному та культурному  житті закарпатських угорців, збільшує шанси подальшого збереження та розвитку угорської громади.
 
Відкриття нового навчального року PDF Печать E-mail


ФОТО

 
Чоловіча команда з гандболу ЗУІ ім. Ф.Ракоці стала володарем Кубка Закарпатської області з гандболу PDF Печать E-mail

Змагання, у яких взяла участь і наша чоловіча команда, проходили 11 вересня в Ужгороді. Всього за кубок боролося п’ять команд: крім берегівчан, прибули команди з Ужгорода, Хуста, Великого Березного та Перечина.

Після запеклої боротьби до півфіналу потрапили гандболісти із ЗУІ, Перечина, Хуста та Великого Березного.

Результати півфінальних матчів:

ЗУІ ім. Ф.Ракоці – Перечин: 19:13

Хуст – В.Березний: 21:19

Таким чином, за третє місце між собою змагалися Перечин та Великий Березний. Фортуна усміхнулася команді Перечина, яка виграла з рахунком 17:16.

А у фіналі наша команда зійшлася з гандболістами Хуста, напружений матч завершився з рахунком 20:18, переможцем стала чоловіча гандбольна команда ЗУІ.

Тож цього року саме команда ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ стала володарем Кубка Закарпатської області серед чоловічих гандбольних команд.

Арпад Візавер

Викладач фізкультури ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ

 
Ілона Ваш отримала нагороду «Угорський золотий хрест «За заслуги» PDF Печать E-mail

Президент Угорщини Янош Адер нагородив проректора Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ (ЗУІ) та діловода благодійного фонду «У підтримку Закарпатського угорського інституту» Ілону Ваш за докладання зусиль у сфері місцевої вищої освіти та за проведення розвиваючої роботи в різних навчальних закладах найвищим ступенем відзнаки «Угорський золотий хрест «За заслуги».

читати далі...
 
Українські філологи побували у Чернівцях PDF Печать E-mail

Уже традиційно студенти українського відділення Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ їздять у різні куточки України на навчально-пізнавальні екскурсії. Цього разу метою подорожі стало місто Чернівці – столиця відомої своєю багатою культурою та історією Буковини.

читати далі...
 
Список українських вишів опублікувало профільне видання Освіта.ua. PDF Печать E-mail

У рейтингу вищих навчальних закладів України підсумовані дані національних та міжнародних рейтингів: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс".

Перше місце у списку посів Київський національний університет імені Т.Шевченка, слідом за ним йдуть Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут".

Головний ВНЗ Закарпаття Ужгородський національний університет та Донецький національний університет розділили 17-ту сходинку, набравши однакову кількість балів.

В той же час, Мукачівський державний університет посів у рейтингу 177-ме місце, а Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ – 175-те.


Mukachevo.net
 
148 студентів ЗУІ отримали свої дипломи PDF Печать E-mail

24 червня Закарпатський угорський інститут ім. Ф. Ракоці ІІ організував одразу дві події – вручення дипломів та завершення чергового навчального року. За традицією, урочистості відбулися у Берегівській реформатській церкві.

читати далі...
 
Урочисте вручення дипломів - 2016 PDF Печать E-mail 
Той, хто завжди досліджував правду – відкриття пам’ятника д-ру Калману Шовшу PDF Печать E-mail

14-го червня в атріумі Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ відкрили пам’ятник д-ру Калману Шовшу, визначному співзасновнику, першому ректору та науковцю-досліднику ЗУІ. Спорудження погруддя колишнього ректора відбулося за сприяння Міністерства зовнішньої економіки та політики Угорщини й Інституту ім. Ракоці.

читати далі...
 
ЗУІ уклав угоди зі ще двома навчальними закладами PDF Печать E-mail

Середні школи Шаланків і Шишлівців приєдналися до угорськомовних середніх навчальних закладів, які уклали угоду про співпрацю із Закарпатським угорським інститутом імені Ференца Ракоці ІІ. 15-го червня керівники навчальних закладів підписали угоду з ректором вищого навчального закладу, Ілдікою Орос.

читати далі...
 
Рейтинг вишів ТОП-200 Україна 2016 року - ми на 194 місці PDF Печать E-mail

Нинішнього року рейтинг «Топ-200 Україна» відзначає свій перший ювілей — він виходить вдесяте. Стартувавши у 2006 році проект «Топ-200 Україна» став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим Міжнародною Експертною Групою по Ранжуванню (IREG) академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є спроба порівняти між собою університети різних типів на основі застосування до них універсальної системи критеріїв.

читати далі...
 
ЗУІ планує відкрити спеціальність «соціальна педагогіка» PDF Печать E-mail

У Закарпатському угорському інституті ім. Ф.Ракоці ІІ (ЗУІ), у співпраці з Дебреценським університетом, планується відкриття спеціальності «соціальна педагогіка». 21-го травня у ЗУІ на цю тему було проведено нараду.
На нараді були присутні д-р Пийтер Балінт, декан факультету з виховання дітей та курсів для дорослих Дебреценського університету, д-р Ержебет Гортка-Раков, керівник відділу соціальної педагогіки, д-р Дюла Фодор – заступник ректора ЗУІ, Єва Гуттерер та Ілдіка Ґреба, викладачі кафедри «Педагогіка та психологія».

читати далі...
 
У ЗУІ відкрито виставку мінералів імені Євгена Боркача PDF Печать E-mail

На вшанування пам'яті колишнього проректора Закарпатського угорського інституту ім. Ф.Ракоці ІІ др. Євгена Боркача 20 травня відкрито виставку колекції мінералів.

Євген Боркач працював в інституті з 1999 року. За період своєї роботи організував регулярне проведення Конференції молодих угорських дослідників Закарпаття, Наукових студентських конференцій, роботу Угорського наукового гуртка ім. Ілони Зріні. Працював на посаді професора кафедри математики та інформатики. Чудовий дослідник, талановитий викладач помер у лютому 2016 року.

читати далі...
 
Про нас пишуть - Міжнародна наукова конференція «Соціально-географічні виклики в Східно-Центральній Європі на початку ХХІ століття і пошуки адекватних відповідей» PDF Печать E-mail

31 березня – 1 квітня 2016 р. у м. Берегове (Закарпатська обл.) на базі Закарпатського Угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ відбулася Міжнародна наукова географічна конференція «Соціально-географічні виклики в Східно-Центральній Європі на початку ХХІ століття і пошуки адекватних відповідей». Конференція відбулась за підтримки уряду Угорщини, сприяння ректора Інституту І. Орос та завдяки організаційним зусиллям проректора Д. Фодора, завідувача кафедри географії та туризму Й. Молнара та усіх її співробітників.

читати далі...
 
У Берегові провели конференцію з покращення стану охорони здоров’я на Закарпатті PDF Печать E-mail

14 травня у Закарпатському угорському інституті ім. Ф. Ракоці ІІ секретаріат Уряду Угорщини з питань координування співпраці між Соболч-Сатмар-Березькою областю та Закарпаттям разом з координатором програми «Тут по-угорськи також» від ГО «Pro Cultura Subcarpathica» організував науково-медичну конференцію на тему «Інновації у гастроентерології».
У конференції взяли участь лікарі-гастроентерологи, спеціалісти з ендоскопії, лікари загальної практики сімейної медицини, котрі є учасниками програми «Тут по-угорськи також» та надають свої послуги і угорською мовою.

читати далі...
 
Там, де ожила історія – “Ференц-фест” в Бережанах PDF Печать E-mail

Закарпатці теж брали участь в “Ференц-фесті”, організованому 7-9-го травня в м.Бережани Тернопільської області.
12-го травня 1703-го року Ракоці Ференц ІІ та граф Міклош Берчені особисто зустрілись у тоді ще польському Бережанському замку, де склали так звану Бережанську відозву. Вона стала одним із найголовніших документів Угорської національно-визвольної війни 1703-1711 рр. проти свавільного панування династії Габсбургів, нею вони закликали до війни всіх “шляхетних і нешляхетних” жителів країни.

читати далі...
 
У Бережанах вшанували пам'ять князя Ракоці PDF Печать E-mail

На честь князя Ференца Ракоці ІІ у місті Бережани (Тернопільська область) 7-9 травня пройшов мультикультурний молодіжний мистецький фестиваль «Ференц-фест». Саме у цьому старовинному і шляхетному місті 1703 року князь Ракоці та граф Міклош Берчені видали відому «Відозву», яка закликала всіх жителів держави «дворянського і недворянського походження» виступити проти порушення законів Габсбургами.

читати далі...
 
Міжнародна конференція з економіки в інституті PDF Печать E-mail

6 травня розпочала свою роботу міжнародна конференція «Виклики та перспективи економічного розвитку в умовах міжнародного співробітництва: європейський досвід», організована спільно Закарпатським угорським інститутом ім. Ф.Ракоці ІІ, Ніредьгазьким університетом та Дослідним інститутом національної стратегії Угорщини.

Науковий форум був приурочений до річниці події, що відбулася 15 років тому. У той час за сприяння тоді ще Ніредьгазького інституту ім. Дєрдя Бешенєі в Закарпатському угорському педагогічному інституті розпочалася підготовка фахівців з економіки угорською мовою. Тому першочерговою метою конференції стало узагальнення результатів підготовки, а також аналіз сучасних можливостей і викликів у сфері економіки.

читати далі...
 
Абітурієнти подаватимуть документи через Інтернет PDF Печать E-mail

Цього року всі абітурієнти подаватимуть документи про вступ через Інтернет, що дозволить уникнути черг у приймальних комісіях. Про це, розповідаючи про особливості проведення вступної кампанії у 2016 році під час засідання Кабінету Міністрів, сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Зокрема, вона зазначила, що вступники матимуть можливість подавати до 15 заяв на вступ без обмеження кількості вищих навчальних закладів. Таким чином абітурієнти зможуть більше концентруватися на конкретній спеціальності при вступі.

читати далі...
 
У Закарпатському угорському інституті провели міжнародну математичну конференцію PDF Печать E-mail

21-го квітня в Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ (ЗУІ) за організації Факультету математики та інформатики розпочалася триденна наукова конференція.
На відкритті заходу під назвою «Міжнародна конференція викладачів та дослідників математики» проректор інституту д-р Бейла Рац урочисто привітав присутніх. Освітянин зазначив, що цієї весни розпочався сезон в навчальному закладі, і це є доказом того, що даний вуз займається не лише навчанням, а й науковою роботою.

читати далі...
 
« ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 10

Берегове, площа Кошута


ВСТУП 2016

Оголошення

Берегово street view


Кто на сайте

Сейчас 216 гостей онлайн